Відгуки про компанію Agro-Moto-Gid
- Александр С.
- Олександр Ш.
Заказываю не в первый раз,доволен.
Ром С.В основном доволен покупкой,есть мелочевка не подошла,продавец сделал скидку в следующем заказе.Конструктивный разговор.Доволен.Спасибо.
Ром С.Відмінно! Дякую.
Іван Б.з нетерпінням чекаємо, дякую.
- Іван
Дякую,вам! Усе підійшло до мотоблока.Швидко було оброблене замовлення і доставлено.Щераз вдячний вам.
Іван В.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Іван
- Сергій Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрій П.
всё хорошо
Евгений К.Угода на маркетплейсі Prom.uaстартер з непрацюючим втягуючим реле
Квитка С.