Отзывы о компании Agro-Moto-Gid
- Дмитро Н.
- Олександр К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тарас Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Євгеній Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Валентина Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олексій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже відповідальний продавець. Відправили помилково не те що замовляв, за свій кошт продавець відправив вдруге те що я замовив. Дуже рідко зараз можна побачити що продавець за свій кошт вирішує свої помилки, в більшості повертають кошти або відправляють за кошти покупця. Хоть і помилка була в відправці але дії продавця дуже здивували. Бажаю вам гарних продажів і процвітання.
Віталій К.- Віктор К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Евгения Ш.
- владимир П.