Замовляв підшипники і сальніки. Обслуговування відмінно ,от трішки задовго відправляли. Але в теперішній час і на тому дякую. Задоволенний , буду тут замовляти .
Замовляв підшипники і сальніки. Обслуговування відмінно ,от трішки задовго відправляли. Але в теперішній час і на тому дякую. Задоволенний , буду тут замовляти .